Помилки , що здійснюються при утепленні будинку

Сьогодні великою популярністю користуються тришарові конструкції , коли зовнішня і внутрішня стіни будинку виконуються з дрібних блоків або цегли , а між ними міститься шар матеріалу для теплоізоляції. На жаль , таке рішення далеко від досконалості і багато в чому програє системам з зовнішнім утепленням . Які ж помилки при утепленні будинку ?

Ошибки, совершаемые при утеплении дома

Сьогодні великою популярністю користуються тришарові конструкції , коли зовнішня і внутрішня стіни будинку виконуються з дрібних блоків або цегли , а між ними міститься шар матеріалу для теплоізоляції. На жаль , таке рішення далеко від досконалості і багато в чому програє системам з зовнішнім утепленням . Каковы же ошибки при утеплении дома?

1 . При вищеописаної системі утеплення , власники будинку часто не замислюються , наскільки дорогими і трудомісткими будуть ремонтно -відновлювальні роботи , і як важко буде підібрати хороший утеплювач. Через економію в цьому випадку використовують пінополістирол : він, звичайно , доступний , але дуже ненадійний і недовговічний. Кроме того, вещество, из которого этот материал состоит, является продуктом органической химии, так что оно нестабильно, хорошо горит, а еще – оно нравится грызунам, так что через несколько лет о теплоизоляции придется забыть.

2 . Ще більш фатальна помилка: коли пінополістирол застосовується при утепленні будинків з дерева. Як наслідок — водяні пари затримуються , не виходячи назовні , що викликає гниття . Ось чому краще віддати перевагу якісним мінераловатним плитам , випускаються в широкому асортименті. Такой утеплитель не гниет, он влагоустойчив, устойчив к деформации, негорючий, отлично подойдет для деревянного дома.

3 . Як же утеплювати скатні покрівлі та мансарди ? У покрівельної конструкції обов’язкове вентильована прошарок , і поверхню утеплювача , яка з нею межує , повинна бути захищена від видування волокон і виносу тепла , а також намокання. При этом, противопоказано использовать паронепроницаемые материалы по типу рубероида, полиэтилена, пергамина как ветрозащитную мембрану.

4 . Многие считают, что для ветрозащитной мембраны подойдет перфорированная полимерная пленка, но, как показывает практика, паропроницаемость пленок недостаточна даже для небольшой семьи и средних размеров жилья.

Виходить , що найбільш ефективне утеплення може бути досягнуто при зовнішньому способі . При этом если говорить про утепление квартир в панельных домах, Одним лише зовнішнім утепленням не обійтися , і краще потовщувати стіни , виробляючи внутрішнє утеплення теж. Ремонт квартир — відмінний привід для їх власників утеплити оселю , адже правильне утеплення здатне заощадити половину тепла , зазвичай йде назовні.

Интересное на сайте

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.

423476dc
Свежие записи
Мета
Лучшая система размещения статей RotaPost - Эффективная реклама в блогах