Аэрозольная краска TOUCH’N TONE Spray Enamel

alt
TOUCH’N TONE® Spray Enamel
alt
Аэрозольная краска

Описание: Touch’N Tone® Spray Enamel — высококачественная, универсальная аэрозольная краска, предназначена для использования в быту, для хобби и ремесла. Идеальна для нанесения по дереву, металлу и камню. Быстро сохнет с образованием гладкого однородного покрытия. Имеется в наличие 19 цветов, плюс защитный праймер. Не содержит свинца. Для внутреннего и наружного использования.

alt
TOUCH’N TONE
®
 
Spray Enamel

alt

Аерозольна фарба

Опис:
 
Touch’N Tone ® Spray Enamel — високоякісна, універсальна аерозольна фарба, призначена для використання в побуті, для хобі та ремесла. Ідеальна для нанесення по дереву, металу і каменю. Швидко сохне з утворенням гладкого однорідного покриття. Мається на наявність 19 кольорів, плюс захисний праймер. Не містить свинцю. Для внутрішнього та зовнішнього використання. Touch’N Tone ® може бути використана для фарбування або підфарбовування велосипедів, меблів для патіо, столів, сидінь гойдалок, поштових скриньок, поробок, засушених квітів, декоративних орнаментів і багатьох інших предметів зовні і всередині приміщень. Ця не містить свинець фарба може бути також використана для фарбування дитячих іграшок, меблів та ігор.

DERUSTO
®
 
Gold / Chrome Plate Spray

alt

Аерозольна емаль

Опис:
 
DERUSTO ® Chrome / Gold Plate — Чудова високоякісна емаль з прекрасною міцністю. Стійка до розбризкування, розтікання і краплеутворення. Забезпечує надійний захист як усередині приміщень, так і зовні. При висиханні дає гладке блискуче покриття. Ідеальна для дерев’яних, металевих та плетених виробів. Утворює міцне захисне покриття, стійке до корозії і вицвітання. Чудово підходить для приладів, обладнання, офісних меблів, картинних рам, зовнішньої меблів, покришок, бамперів і мотоциклів.

Интересное на сайте

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.

Статьи
Интересные статьи
423476dc
Мета
Лучшая система размещения статей RotaPost - Эффективная реклама в блогах