Советуем посмотреть

Ремонт и строительстов » Фасадні матеріали : штукатурка і фарба зовнішнього застосування

Фасадні матеріали : штукатурка і фарба зовнішнього застосування

Просмотров: 545 Комментариев: 0 Раздел: ---
Найбільш популярними видами з їх числа є фарби та штукатурка.
Фарби зовнішнього застосування:
Фасадні фарби   розташовують широкою палітрою кольорів і типів. Вони виготовляються спеціально для кожного типу основного будівельного матеріалу, враховуючи всі його особливості. Найкращим варіантом для стін з цегли та бетону стануть паропроникні склади акрилового типу. Для цементних стін підійде фасадна фарба алкидного типу, яка відома своєю стійкістю до дії лугу. Відомі фасади   будуть ідеально пофарбовані силікатними видами фарб, виготовленими на основі рідкого скла. Вони дозволять домогтися отримання максимально міцного, але при цьому еластичного покриття. Краски, содержащие в себе смолянистую силиконовую составляющую, отлично украсят фасади   домов и зданий, располагающихся в зоне повышенного уровня влажности – у моря. Для дерев'яних видів будівель підійдуть різні типи фарб: акрилові, масляні або алкидні, перед нанесенням яких слід обробити поверхню антисептиком. Матові фарби допомагають приховати неприємні для погляду фасадні вади.
Технологія покриття:
Перед тим, як приступити до фарбування фасадної частини будинку або будівлі, слід подбати про чистоту тих елементів, які повинні залишитися незайманими. Для цього незнімні деталі ретельно накривають товстою плівкою і фіксують у цьому положенні. Далі заливають в розпилювач (електричний або пневматичний) саму фарбу і приступають до робіт. В якості інструменту для фарбування можна також вибрати кисть або короткошерстий валик. Слід пам'ятати, що в процесі фарбування фасаду фарбу слід постійно перемішувати, наносити її в два або навіть три шари з інтервалом в пару годин, а також всі мазки виконувати в різних напрямках для додання фасаду однорідності.
Фасадна штукатурка:
У магазинах сьогодні представлено два типи зовнішньої штукатурки. Це полімерна, яка ділиться на силікатну, силіконову, алкіду і акрилову, а також полімерцементна. Перший вид - синтетичний. Він має в числі своїх достоїнств стійкість до температурних перепадів, а також готовність до застосування прямо з магазинної упаковки. Другий вид штукатурки характеризується износо-і водостійкістю, а також паропроникністю і низькою ціновою політикою.
Технологія покриття:
Процес нанесення штукатурки на стіни проводиться за допомогою сталевої терки, але частіше звичайного шпателя. Суміш безперервно наноситься на поверхню, припускаючи тип роботи «мокре на мокре», і відразу ж вирівнюється. Шар, лягає на стіну, не повинен перевищувати 3 мм. Для одержання необхідного ефекту кожен раз після нанесення штукатурки його загладжують до повного висушування. Далі йому надають необхідну згідно підтипу форму за допомогою пластмасового інструменту - терки. Робота з нанесення штукатурки повинна проводитися безперервно. При необхідності непередбаченого довгострокової перерви уздовж місця закінчення роботи приклеюється будівельна самоклейка. Її також штукатурять і залишають в такому стані до наступного разу. При відновленні процесу її видаляють разом зі штукатуркою.
Типи фактур:
«Під гальку» - так називається оригінальна фактура штукатурки. Остаточним результатом застосування цього виду має стати поява на стіні густо покладених близько один одного камінчиків. Такий ефект досягається за рахунок застосування в складі великої кількості однакових по фракції зерен.
Другим типом штукатурки є «короїд». Цей вид підходить для обробки стін всередині офісних приміщень, а також домашніх будівель. Найчастіше ними стають гаражі та сараї. Процес нанесення зводиться до затирання штукатурки   по поверхні стіни, під час якого невелика кількість поодиноких зерен катається під теркою, розмальовуючи стіну борознами.
При бажанні оформити оригінальним чином цоколь або балюстраду будинку необхідно звернути погляд на мозаїчну штукатурку. У її складі знаходиться смола, яка є сполучною ланкою між кольоровими заповнювачами - камінчиками або кварцовим піском. Остаточний вигляд, який виходить після тривалого, але міцного затвердіння, виявляє світу яскраву скляну штукатурку.
 

Поделится с друзьями

Самое интересное в сети

Новое современное строительство и ремонт - это высокоиндустриальная и гигантская по своему же размаху, большое по масштабам и по всему своему значению большая отрасль человеческой деятельности.

» Выбор стенки
Далеко не все люди не имеют в своем доме или квартире такой предмет меблировки, как стенка. Стенка - ...

» Холецистит . Діагностика та лікування ( відео )
Холецистит . Діагностика та лікування ( відео ) Холецистит - запальне захворювання жовчного міху ...

» Отделка фасадов домов камнем
Абсолютным для облицовки фасадов считается обшивка фасадов камнем. Комфорт установки, практически чт ...

» Ремонт і апгрейд мишки (2012) DVDRip
Від автора : не працювали обидві кнопки вирішив замінити їх і небагато зовні оновити

» Как правильно утеплить дом из клееного бруса
Обычно, окончание строительства дома с бруса не как бы является тем и отправным моментом, если дозво ...

 

Чтение RSS

Популярное