Через 15 років рак наздожене кожного другого жителя Землі

На думку вчених з Великої Британії , до 2027 року життя у людини схильність до раку протягом всього життя зросте на 50 відсотків . Це означає, що у кожного другого може з’явитися онкологічне захворювання . Ці дані були опубліковані британською добродійною організацією з дослідження раку — Cancer Research UK . Цифри вказують на те , що в наступні 15 років , зі ста чоловік

Через 15 лет рак настигнет каждого второго жителя Земли

На думку вчених з Великої Британії, до 2027 року життя у людини схильність до раку протягом всього життя зросте на 50 відсотків. Це означає, що у кожного другого може з’явитися онкологічне захворювання.

 

Ці дані були опубліковані британською добродійною організацією з дослідження раку — Cancer Research UK. Цифри вказують на те, що в наступні 15 років, зі ста чоловік рівно половина в якийсь момент життя обов’язково захворіє на рак. У 2010 році, така ймовірність оцінювалася, як 44 до 100. У жінок, згідно з тими ж даними, ризик розвитку раку збільшиться з 40 до 44 до 100.

Причому однією з головних складових цієї статистики є вік. Учені давно встановили, що вік досить сильно впливає на ймовірність розвитку раку. При довгого життя значно збільшується ризик виникнення онкологічного захворювання. Так, у розвинених країнах все більше людей з віком стають схильними до розвитку онкологічних захворювань.

На думку керівника Cancer Research UK Гарпала Кумара, отримані дані дають можливість відкрити завісу майбутнього. Він заявив, що з одного боку збільшення тривалості життя є великим плюсом, проте з іншого боку це також означає, що багато людей будуть схильні злоякісним утворенням.

Звісно, Як стверджують фахівці, в наступні 15 років набагато збільшаться випадки захворювань такими онкологічними захворюваннями, як рак кишечника, меланома і рак передміхурової залози.

Рак кишечника

В останні роки завдяки численним дослідженням, діагностика та лікування раку кишечника просунулися далеко вперед. За словами експертів, гнучка ректороманоскопія здатна значно знизити частоту розвитку раку кишечника, а також знизити рівень смертності від нього. Так, у 2011 році у виданні Journal of the National Cancer Institute була опублікована велика стаття про даному способі діагностики.

Згідно з наявними даними, після введення ректороманоскопії, загальна частота випадків виникнення захворювання знизилася на 18 відсотків, смертність на 22 відсотки. Крім того, ефективність застосування даного методу підтверджується значним зниженням захворюваності на 31 відсоток, а смертність серед учасників дослідження знизилася на 38 відсотків.

Крім того, співробітники Cancer Research UK провели власне довгострокове дослідження, яке тривало 16 років. Таким чином, було встановлено загальне зниження рівня захворюваності на 30 відсотків, а смертності на 43 відсотки серед тих пацієнтів, у спостереженні яких використовувалася гнучка ректороманоскопія.

Керівником даного дослідження був експерт по раку кишечника, професор Венді Аткін. Вона повідомила, що результати дослідження показали, що завдяки застосуванню гнучкої ректороманоскопії був значно знижений рівень захворюваності на рак кишечника, а також зменшено число смертельних результатів.

За словами Аткінс, дослідження в даній області дозволили значно просунутися в розробці нових методів лікування, оцінити їх ефективність і визначити, для яких пацієнтів дане лікування принесе найбільшу користь.

Меланома

У даній області фахівці Cancer Research UK разом з іншими аналогічними організаціями також провели ряд досліджень. Результати цих експериментів допомогли знайти надію великій кількості пацієнтів, що страждають меланомою.

Появление новых методов лечения, а также совершенствование способов предупреждения возникновения заболевания дает возможность многих людям вернуться к нормальной жизни.

Як відомо, більшість випадків виникнення меланоми були викликані тривалим впливом шкідливого ультрафіолету на відкриті ділянки шкіри. Так, в деяких виданнях нещодавно були опубліковані статті, в яких повідомлялося про генетичні зміни, що викликаються сонячними променями.

Крім того, дослідження, проведені в суміжних областях, показали, що клітини меланоми намагаються уникнути «уваги» імунітету, і виробляють стійкість до хіміотерапії.

Рак передміхурової залози

 

Даний різновид раку в усьому світі є великою проблемою, так як кожен рік зростає рівень захворюваності, при цьому немає надійного способу виділити особливо серйозні випадки для життя.

Як заявив один з експертів Cancer Research UK, професор Малкольм Мейсон, рак передміхурової залози як ніякий інший, потребує ретельного дослідження. Мейсон вважає, що потрібно багато чого зробити для виявлення і лікування даної хвороби. Крім того, експерти вважають, що прогресуюче старіння населення стане причиною появи все більше випадків захворювання на рак передміхурової залози.

Мейсон заявив, що згідно зі статистикою, за останні сорок років кількість випадків захворювання на рак простати збільшилася в три рази, з них більше 75 відсотків складають пацієнти старше 65 років.

 

Тим не менш, як мовиться у виданні Molecular Cancer Research, для хворих все ж є надія. Так, дослідниками з флоридської клініки Мейо був виявлений особливий ензим, який назвали PRSS3 або мезотріпсін. На думку експертів, саме цей ензим стимулює розвиток даного різновиду раку. На думку співробітників клініки, в подальшому це допоможе набагато ефективніше діагностувати і лікувати рак простати.

Специалисты Cancer Research UK также занимаются исследованиями в данной области. Основное их внимание обращено на белок, имеющий название «микросеминопротеин-бета» (MSMB), который помогает выявить степень вероятности наличия у пациента рака предстательной железы. Експерти вважають, що цей протеїн є більш досконалим пухлинним маркером, ніж простатичний специфічний антиген (ПСА), який використовується в даний час.

За словами Мейсона, це відкриття допомогло набагато ефективніше виявляти чоловіків, що мають ризик захворіти на рак простати. Також воно дозволить уникнути іншим пацієнтам проходити всі інші етапи діагностики. Хоча, необхідні додаткові дослідження, щоб цей спосіб діагностики почали застосовувати в більших масштабах.

Интересное на сайте

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.

Статьи
Интересные статьи
423476dc
Мета
Лучшая система размещения статей RotaPost - Эффективная реклама в блогах