Експерт демонтажу . Відеокурс . 2011

[ hide ]

Эксперт демонтажа. Видеокурс. 2011[ / hide ]


відеокурс :
» Експерт демонтажу »


Автор : Олексій Філін

Рік випуску: 2011

У відеокурсу » Експерт демонтажу » Ви отримаєте не абстрактні міркування про важливість того чи іншого процесу , а чіткі рішення кожної ситуації . Який інструмент набувати ? Які роботи на об’єкті приносять максимальний прибуток , а на що не можна погоджуватися ні за які пряники . Чому вигідно довгострокове знайомство з проеaктіровщіком і як його завести ? На піднімаються в відеокурсу « Експерт демонтажу » питання , даються самі конкретні відповіді .[Hide]
Експерт демонтажу

. Видеокурс. 2011[/ Hide]
Відеокурс:
Експерт демонтажу


Автор: Олексій Філін

Рік випуску: 2011

Файл:

Відео: MPEG-4 Visual at 1004 Кбіт / сек 640 x 480 (1.333) at 23.976 fps

Аудіо: MPEG Audio at 128 Кбіт / сек 2 каналу, 22,05 КГц

Тривалість: 8:23:11

Розмір файлу: 3,05 Гб

У відеокурсу «Експерт демонтажу» Ви отримаєте не абстрактні міркування про важливість того чи іншого процесу, а чіткі рішення кожної ситуації. Який інструмент набувати? Які роботи на об’єкті приносять максимальний прибуток, а на що не можна погоджуватися ні за які пряники. Чому вигідно довгострокове знайомство з проеaктіровщіком і як його завести? На піднімаються в відеокурсу «Експерт демонтажу» питання, даються самі конкретні відповіді.

Курс викладений простою і доступною мовою. Що дозволяє людині, навіть далекій від будівництва, швидко і успішно стартанути з мінімальними вкладеннями. Курс наповнений живим відео, фотографіями та схемами. Вам залишиться тільки взяти і зробити.

Зміст:

• Вступна частина.

У вступній частині ви дізнаєтеся, з чого складається демонтажні бізнес.С чого почати, з якими людьми здзвонитися і про що домовитися. У вашому блокноті з’являться контакти тих людей, які будуть виконувати всю важку работу.Ви дізнаєтеся, як не зробити помилок на самому початку бізнесу.

• Реклама.

Реклама. Цей розділ присвячений пошуку грошовитих клієнтів. Якщо правильно розставити мережі, то крім звичайних замовлень обов’язково клюне kое-що побільше. Те, що пропонують рекламні агентства — іноді в 100 разів дорожче і взагалі не працює. Викладені в цьому курсі рекламні ходи дають приголомшливий позитивний результат.

• Бригада.

Бригада. Що робити, якщо ніхто не хоче працювати, та ще й так дешево? Де набрати працівників? Як з ними розраховуватися, заохочувати, звільняти? Все це ви дізнаєтесь у цьому разделе.Как заробити на леньтяях? Практичні поради.

• Інструмент.

У даному розділі ви дізнаєтеся, як дістати гроші для закупівлі інструменту? Цей розділ присвячений тому, як правильно вибрати інструмент, з чого почати і до чого прагнути. Як заощадити на ремонті і витратних матеріалах.

• Клієнт.

Клієнт — це найдорожчий і корисна людина у всій цій справі. Як зацікавити, знайти потреба, боротися із запереченнями, завершити угоду, забрати гроші і залишити гарне враження. Як завищити ціну, щоб клієнт на це погодився. Всі основні техніки спілкування ви знайдете в цьому розділі.

• Працюємо.

Що довбати, а що різати, як зробити металлоусіленіе. Як визначити несучу стіну, як розширити отвір. Як зі звичайної квартири зробити просторе і зручне житло. Як зробити роботу за проектом, без проекту, за ескізом проекту, з експертизою або без неї? Найняти юриста, щоб клієнт був упевнений в безпеці ваших робіт.

• Дії на об’єкті.

Дії на об’екте.Что можна і чого не можна. Як заспокоїти незадоволених сусідів. Чи відключати воду та електрику на момент демонтажу стін у ванній? Чи має сенс ламати перегородку в сантехкабіни? Проріз різати або пробивати? Чи можна відступити від проекту? Як зміцнити конструкцію стіни? Що таке металлоусіленіе в «СОК»?

• Вивіз сміття.

Вивіз сміття. З цього розділу ви дізнаєтеся, як швидко вивезти з квартири вантажівка бетону і при цьому не платити за це ні копійки. Ні за навантаження, ні за оренду вантажівки, ні замешкі для сміття. При цьому ви включаєте ці витрати в ціну послуги.

• Бухгалтерія.

Бухгалтерія. Великі замовлення оплачуються по безналу! Відкрити фірму, зареєструвати ТОВ. ІП, рахунок у банку і вести свою звітність за відрахуваннями краще довірити профессіоналам.Как не переплатити і бути впевненим в якості бухгалтерської послуги.

• Висновок.

Висновок. Тепер у ваших руках є всі знання, які дозволять вам реально заробляти без особливих вкладень і зусиль. Ставши майстром своєї справи ви отримаєте можливість працювати менше, а заробляти більше.

Завантажити відеокурс «Експерт демонтажу» 2011:


Интересное на сайте

Комментировать

Вам необходимо войти, чтобы оставлять комментарии.

Статьи
Интересные статьи
423476dc
Мета
Лучшая система размещения статей RotaPost - Эффективная реклама в блогах